Fredag den 17. maj kl. 9.00 i Sunds ved Anne Linde Førgaard

Oliver Victor Christensen
Julie Thilde Bak Povlsen
Victor Bredtoft Andersen
Mille Alberte Christensen
Joachim Molin Petersen
Alexander Sahlmann Møller Højfeldt Lezhshede
Cecilie Ladegaard Sørensen
Oscar Møldrup Madsen
Thomas Sangild Dalberg
Frederik Westergaard
Lucas Honoré Slavensky
Anders Bøgelund Bech Jensen
Andreas Studsgaard Lisby
Anne Michelsen
Magnus Kildsgaard Hansen
Ditte Rask Hansen
Lærke Horsager Mikkelsen
Kasper Gjørup Simonsen
Line Jørgensen


Fredag den 17. maj kl. 11.00 i Sunds ved Sigrid Marcussen

Emil Meldgaard Faldt Larsen
Emma Jørgensen
Isabel Schmidt Sørensen
Karoline Holm Møller
Laura Hessellund Gjørup Simonsen
Loui Ebbesen Femhøj
Lærke Lund Würtz
Lærke Veng Morbech Gram
Magnus Gyldenløve Bitsch
Mikkel Vestergaard Kallesøe
Nicolai Christian Holt Jensen
Signe Stenbye
Sofie Timmermann Schlenzig
Iben Klaris
Kamilla Bertelsen
Dea Parsberg Lassen
Emil Klaris
Caroline Frøhlich Sørensen
Albert Sjølund
Oscar Sjølund


Søndag den 19. maj kl. 9.00 i Sunds ved Asbjørn Munk Hyldgaard

Alex Molina Vestergaard
Anna Stylsvig Rasmussen
Anne Roe Nielsen
Andrea Sangild Villemann 
Anna Kirstine Lund Kjeldsen
Trine Frølund Kjelstrup
William Rasmussen Kølbæk
Marie Daugaard Foldager
Cecilie Maagaard Nielsen
Emma Nørgaard Therkildsen
Frederik Falk Tange Jershauge
Frederikke Kjær Pallesen
Benedicte Meedom Maarbjerg
Karoline Birkemose Christensen


Søndag den 19. maj kl. 11.00 i Sunds ved Asbjørn Munk Hyldgaard

Johannes Vilhelm Larsen 
Laura Burgdorf Gregersen
Line Harrig Stenberg
Line Pedersen
Liv Lind Victoria Knudsen
Mads Østergaard
Mikkel Horslund Vorre
Mille Kristine Rokkedahl Juel
Nikolaj Jakobsen
Camilla Stengaard Vemmelund
Annika Juhl Korvig
Kevin Bülow
Victor Raundahl Wiedenbein

Gudstjenester

30jun kl. 10:30

2. søndag efter trinitatis

v/ Asbjørn Munk Hyldgaard

30jun kl. 10:30
07jul kl. 10:30

3. søndag efter trinitatis

v/ Kai Bohsen

07jul kl. 10:30
14jul kl. 10:30

4. søndag efter trinitatis

v/ Asbjørn Munk Hyldgaard

14jul kl. 10:30

Arrangementer

02jul kl. 09:00

Morgensang i Sunds Kirke

Morgensang med efterfølgende kaffe i våbenhuset.

02jul kl. 09:00
09jul kl. 09:00

Morgensang i Sunds Kirke

Morgensang med efterfølgende kaffe i våbenhuset.

09jul kl. 09:00
16jul kl. 09:00

Morgensang i Sunds Kirke

Morgensang med efterfølgende kaffe i våbenhuset.

16jul kl. 09:00

Gudstjenester på Søglimt

06aug kl. 14:30

Gudstjeneste

v/ Anne Linde Førgaard

06aug kl. 14:30
20aug kl. 14:30

Gudstjeneste

v/ Asbjørn Munk Hyldgaard

20aug kl. 14:30